Hokejová Liga mistrů 2021/2022
Podrobnosti | |
---|---|
Datum konání | 26. srpna 2021 - 1. března 2022 |
Počet týmů | 32 |
Konečné pořadí | |
Vítěz | Rögle Ängelholm |
Finalista | Tappara Tampere |
Statistiky | |
Počet zápasů | 124 |
Nejlepší střelec | Frederik Tiffels - 8 gólů |
Nejlepší hráč | Ryan Lasch - 18 bodů |
← 2020/2021 | 2022/2023 → |
Hokejová liga mistrů 2021/2022 je v pořadí 7. ročníkem evropské klubové soutěže pořádané akciovou společností Champions Hockey League. Soutěže se účastní 32 klubů z 13 zemí.
Základní část
Zápasy základních skupin budou probíhat od 26. srpna 2021 do 13. října 2021.
Skupina A
Tabulka
Tým | Z | V | Vp | Pp | P | VB | OB | +/- | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sparta Praha | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 17 | 10 | +7 | 13 |
Växjö Lakers HC | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 14 | 10 | +4 | 10 |
Pinguins Bremerhaven | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 10 | 15 | -5 | 9 |
TPS Turku | 6 | 1 | 0 | 1 | 4 | 10 | 16 | -6 | 4 |
Zápasy
27. srpna 2021 18:00 |
TPS Turku |
1:2 (0:0, 0:1, 1:1) |
Pinguins Bremerhaven |
Gatorade Center, Turku Návštěvnost: 1 325 |
Report |
27. srpna 2021 18:05 |
Växjö Lakers HC |
2:1 (1:0, 1:0, 0:1) |
Sparta Praha |
Vida Arena, Växjö Návštěvnost: 1 218 |
Report |
29. srpna 2021 14:35 |
Växjö Lakers HC |
5:0 (3:0, 1:0, 1:0) |
Pinguins Bremerhaven |
Vida Arena, Växjö Návštěvnost: 1 487 |
Report |
29. srpna 2021 18:00 |
TPS Turku |
2:3 po s.n. (0:1) (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0) |
Sparta Praha |
Gatorade Center, Turku Návštěvnost: 1 007 |
Report |
3. září 2021 19:30 |
Pinguins Bremerhaven |
3:0 (0:0, 0:0, 3:0) |
TPS Turku |
Eisarena Bremerhaven, Bremerhaven Návštěvnost: 2 066 |
Report |
3. září 2021 19:35 |
Sparta Praha |
2:1 po prodl. (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0) |
Växjö Lakers HC |
Tipsport arena, Praha 7 Návštěvnost: 3 312 |
Report |
5. září 2021 17:00 |
Sparta Praha |
3:2 (1:0, 1:1, 1:1) |
TPS Turku |
Tipsport arena, Praha 7 Návštěvnost: 3 189 |
Report |
5. září 2021 18:05 |
Pinguins Bremerhaven |
2:1 (1:0, 1:1, 0:0) |
Växjö Lakers HC |
Eisarena Bremerhaven, Bremerhaven Návštěvnost: 1 948 |
Report |
5. října 2021 18:05 |
TPS Turku |
3:1 (1:1, 1:0, 1:0) |
Växjö Lakers HC |
Gatorade Center, Turku Návštěvnost: 531 |
Report |
6. října 2021 19:30 |
Sparta Praha |
5:2 (2:2, 1:0, 2:0) |
Pinguins Bremerhaven |
Tipsport arena, Praha 7 Návštěvnost: 3 311 |
Report |
12. října 2021 18:05 |
Växjö Lakers HC |
4:2 (2:0, 1:0, 1:2) |
TPS Turku |
Vida Arena, Växjö Návštěvnost: 2 314 |
Report |
12. října 2021 19:00 |
Pinguins Bremerhaven |
1:3 (0:0, 0:1, 1:2) |
Sparta Praha |
Eisarena Bremerhaven, Bremerhaven Návštěvnost: 2 555 |
Report |
Skupina B
Tabulka
Tým | Z | V | Vp | Pp | P | VB | OB | +/- | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Frölunda Gothenburg | 6 | 4 | 1 | 0 | 1 | 21 | 14 | +7 | 14 |
ZSC Lions Zurich | 6 | 4 | 0 | 1 | 1 | 17 | 12 | +5 | 13 |
IFK Helsinki | 6 | 2 | 1 | 0 | 3 | 10 | 11 | -1 | 8 |
BK Mladá Boleslav | 6 | 0 | 0 | 1 | 5 | 9 | 20 | -11 | 1 |
Zápasy
26. srpna 2021 17:00 |
BK Mladá Boleslav |
1:4 (0:3, 0:1, 1:0) |
Frölunda Gothenburg |
ŠKOENERGO Aréna, Mladá Boleslav Návštěvnost: 1 520 |
Report |
26. srpna 2021 19:45 |
ZSC Lions Zurich |
0:3 (0:0, 0:0, 0:3) |
IFK Helsinki |
Hallenstadion, Curych Návštěvnost: 1 806 |
Report |
28. srpna 2021 16:00 |
BK Mladá Boleslav |
1:2 po prodl. (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1) |
IFK Helsinki |
ŠKOENERGO Aréna, Mladá Boleslav Návštěvnost: 1 138 |
Report |
28. srpna 2021 20:05 |
ZSC Lions Zurich |
4:2 (1:2, 0:0, 3:0) |
Frölunda Gothenburg |
Hallenstadion, Curych Návštěvnost: 1 925 |
Report |
2. září 2021 18:00 |
IFK Helsinki |
0:2 (0:1, 0:0, 0:1) |
ZSC Lions Zurich |
Tikkurila Arena, Vantaa Návštěvnost: 200 |
Report |
2. září 2021 18:05 |
Frölunda Gothenburg |
4:3 (1:1, 1:1, 2:1) |
BK Mladá Boleslav |
Frölundaborgs Isstadion, Göteborg Návštěvnost: 800 |
Report |
4. září 2021 14:05 |
Frölunda Gothenburg |
4:3 po prodl. (0:1, 2:0, 1:2 - 1:0) |
ZSC Lions Zurich |
Frölundaborgs Isstadion, Göteborg Návštěvnost: 683 |
Report |
4. září 2021 18:00 |
IFK Helsinki |
2:1 (0:0, 1:1, 1:0) |
BK Mladá Boleslav |
Tikkurila Arena, Vantaa Návštěvnost: 511 |
Report |
5. října 2021 17:00 |
BK Mladá Boleslav |
0:1 (0:0, 0:1, 0:0) |
ZSC Lions Zurich |
ŠKOENERGO Aréna, Mladá Boleslav Návštěvnost: 1 311 |
Report |
5. října 2021 18:05 |
IFK Helsinki |
2:3 (1:0, 0:1, 1:2) |
Frölunda Gothenburg |
Helsingin jäähalli, Helsinky Návštěvnost: 4 139 |
Report |
12. října 2021 18:05 |
Frölunda Gothenburg |
4:1 (2:0, 0:0, 2:1) |
IFK Helsinki |
Frölundaborgs Isstadion, Göteborg Návštěvnost: 2 278 |
Report |
12. října 2021 19:45 |
ZSC Lions Zurich |
7:3 (3:3, 1:0, 3:0) |
BK Mladá Boleslav |
Hallenstadion, Curych Návštěvnost: 2 380 |
Report |
Skupina C
Tabulka
Tým | Z | V | Vp | Pp | P | VB | OB | +/- | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lukko Rauma | 6 | 4 | 0 | 2 | 0 | 22 | 11 | +11 | 14 |
Adler Mannheim | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 21 | 13 | +8 | 11 |
Lausanne HC | 6 | 2 | 1 | 0 | 3 | 11 | 15 | -4 | 8 |
Cardiff Devils | 6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 11 | 26 | -15 | 3 |
Zápasy
26. srpna 2021 18:00 |
Lukko Rauma |
2:3 po prodl. (0:0, 1:0, 1:2 - 0:1) |
Lausanne HC |
Kivikylän Areena, Rauma Návštěvnost: 1 481 |
Report |
26. srpna 2021 20:00 |
Cardiff Devils |
0:5 (0:3, 0:1, 0:1) |
Adler Mannheim |
Ice Arena Wales, Cardiff Návštěvnost: 2 836 |
Report |
28. srpna 2021 18:00 |
Lukko Rauma |
5:1 (0:0, 2:0, 3:1) |
Adler Mannheim |
Kivikylän Areena, Rauma Návštěvnost: 981 |
Report |
28. srpna 2021 20:00 |
Cardiff Devils |
4:1 (1:0, 1:1, 2:0) |
Lausanne HC |
Ice Arena Wales, Cardiff Návštěvnost: 2 347 |
Report |
2. září 2021 19:00 |
Adler Mannheim |
7:2 (2:0, 3:1, 2:1) |
Cardiff Devils |
SAP Arena, Mannheim Návštěvnost: 4 183 |
Report |
2. září 2021 19:45 |
Lausanne HC |
0:3 (0:0, 0:1, 0:2) |
Lukko Rauma |
Vaudoise Aréna, Lausanne Návštěvnost: 3 531 |
Report |
4. září 2021 20:00 |
Adler Mannheim |
2:1 po s.n. (1:0) (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0) |
Lukko Rauma |
SAP Arena, Mannheim Návštěvnost: 3 822 |
Report |
4. září 2021 20:05 |
Lausanne HC |
2:0 (0:0, 1:0, 1:0) |
Cardiff Devils |
Vaudoise Aréna, Lausanne Návštěvnost: 3 332 |
Report |
6. října 2021 18:00 |
Lukko Rauma |
5:2 (2:0, 2:2, 1:0) |
Cardiff Devils |
Kivikylän Areena, Rauma Návštěvnost: 943 |
Report |
6. října 2021 19:45 |
Lausanne HC |
2:5 (0:1, 2:2, 0:2) |
Adler Mannheim |
Vaudoise Aréna, Lausanne Návštěvnost: 1 992 |
Report |
13. října 2021 19:00 |
Adler Mannheim |
1:3 (0:1, 0:1, 1:1) |
Lausanne HC |
SAP Arena, Mannheim Návštěvnost: 4 238 |
Report |
13. října 2021 20:00 |
Cardiff Devils |
3:6 (0:3, 2:2, 1:1) |
Lukko Rauma |
Ice Arena Wales, Cardiff Návštěvnost: 1 858 |
Report |
Skupina D
Tabulka
Tým | Z | V | Vp | Pp | P | VB | OB | +/- | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rögle Ängelholm | 6 | 4 | 1 | 0 | 1 | 23 | 14 | +9 | 14 |
Red Bull Munich | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 25 | 13 | +12 | 12 |
EV Zug | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 28 | 19 | +9 | 10 |
SønderjyskE Vojens | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 11 | 41 | -30 | 0 |
Zápasy
26. srpna 2021 18:05 |
Rögle Ängelholm |
5:3 (1:0, 1:1, 3:2) |
EV Zug | Halmstad Arena |
Report |
26. srpna 2021 20:15 |
SønderjyskE Vojens |
1:5 (1:1, 0:1, 0:3) |
Red Bull Munich |
Frøs Arena, Vojens Návštěvnost: 1 517 |
Report |
28. srpna 2021 17:45 |
SønderjyskE Vojens |
0:10 (0:4, 0:3, 0:3) |
EV Zug |
Frøs Arena, Vojens Návštěvnost: 1 189 |
Report |
28. srpna 2021 19:05 |
Rögle Ängelholm |
4:3 (2:1, 0:2, 2:0) |
Red Bull Munich |
Catena Arena, Ängelholm Návštěvnost: 996 |
Report |
2. září 2021 19:00 |
Red Bull Munich |
6:2 (2:1, 3:0, 1:1) |
SønderjyskE Vojens |
Olympia-Eisstadion, Mnichov Návštěvnost: 1 015 |
Report |
2. září 2021 20:05 |
EV Zug |
1:2 po prodl. (1:1, 0:0, 0:0 - 0:1) |
Rögle Ängelholm |
BOSSARD Arena, Zug Návštěvnost: 2 148 |
Report |
4. září 2021 17:00 |
EV Zug |
9:3 (1:0, 5:1, 3:2) |
SønderjyskE Vojens |
BOSSARD Arena, Zug Návštěvnost: 1 659 |
Report |
4. září 2021 20:00 |
Red Bull Munich |
2:1 (0:0, 2:0, 0:1) |
Rögle Ängelholm |
Olympia-Eisstadion, Mnichov Návštěvnost: 1 057 |
Report |
5. října 2021 20:00 |
Red Bull Munich |
3:4 (0:1, 2:1, 1:2) |
EV Zug |
Olympia-Eisstadion, Mnichov Návštěvnost: 1 780 |
Report |
5. října 2021 20:35 |
SønderjyskE Vojens |
2:3 (1:2, 1:1, 0:0) |
Rögle Ängelholm |
Frøs Arena, Vojens Návštěvnost: 1 072 |
Report |
13. října 2021 18:05 |
Rögle Ängelholm |
8:3 (0:0, 2:1, 6:2) |
SønderjyskE Vojens |
Catena Arena, Ängelholm Návštěvnost: 2 853 |
Report |
13. října 2021 19:45 |
EV Zug |
1:3 (1:1, 0:2, 0:3) |
Red Bull Munich |
BOSSARD Arena, Zug Návštěvnost: 3 900 |
Report |
Skupina E
Tabulka
Tým | Z | V | Vp | Pp | P | VB | OB | +/- | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tappara Tampere | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 25 | 18 | +7 | 13 |
Skellefteå AIK | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 22 | 21 | +1 | 9 |
Eisbären Berlín | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 21 | 26 | -5 | 7 |
HC Lugano | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 20 | 23 | -3 | 7 |
Zápasy
27. srpna 2021 19:45 |
HC Lugano |
5:1 (1:1, 2:0, 2:0) |
Skellefteå AIK |
Cornèr Arena, Lugano Návštěvnost: 2 461 |
Report |
27. srpna 2021 20:15 |
Eisbären Berlin |
1:6 (0:0, 0:5, 1:1) |
Tappara Tampere |
Mercedes-Benz Arena, Berlín Návštěvnost: 2 000 |
Report |
29. srpna 2021 17:05 |
Eisbären Berlin |
3:5 (1:0, 2:2, 0:3) |
Skellefteå AIK |
Mercedes-Benz Arena, Berlín Návštěvnost: 2 000 |
Report |
29. srpna 2021 19:45 |
HC Lugano |
3:6 (0:0, 0:4, 3:2) |
Tappara Tampere |
Cornèr Arena, Lugano Návštěvnost: 2 033 |
Report |
3. září 2021 18:00 |
Tappara Tampere |
5:4 po prodl. (1:0, 2:3, 1:1 - 1:0) |
Eisbären Berlin |
Tesoma Hockey Arena, Tampere Návštěvnost: 750 |
Report |
3. září 2021 18:05 |
Skellefteå AIK |
3:5 (0:2, 2:3, 1:0) |
HC Lugano |
Skellefteå Kraft Arena, Skellefteå Návštěvnost: 1 032 |
Report |
5. září 2021 18:00 |
Tappara Tampere |
3:2 po prodl. (1:0, 1:1, 0:1 - 1:0) |
HC Lugano |
Tesoma Hockey Arena, Tampere Návštěvnost: 750 |
Report |
5. září 2021 18:05 |
Skellefteå AIK |
5:3 (2:0, 1:3, 2:0) |
Eisbären Berlin |
Skellefteå Kraft Arena, Skellefteå Návštěvnost: 1 037 |
Report |
5. října 2021 18:05 |
Skellefteå AIK |
6:1 (4:1, 2:0, 0:0) |
Tappara Tampere |
Skellefteå Kraft Arena, Skellefteå Návštěvnost: 2 062 |
Report |
5. října 2021 19:00 |
Eisbären Berlin |
6:3 (2:1, 3:1, 1:1) |
HC Lugano |
Mercedes-Benz Arena, Berlín Návštěvnost: 1 418 |
Report |
12. října 2021 18:05 |
Tappara Tampere |
4:2 (1:2, 1:0, 2:0) |
Skellefteå AIK |
Hakametsä Stadium, Tampere Návštěvnost: 2 409 |
Report |
13. října 2021 19:45 |
HC Lugano |
2:4 (0:1, 2:1, 0:2) |
Eisbären Berlin |
Cornèr Arena, Lugano Návštěvnost: 2 166 |
Report |
Skupina F
Tabulka
Tým | Z | V | Vp | Pp | P | VB | OB | +/- | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Fribourg-Gottéron | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 25 | 9 | +16 | 18 |
Leksands IF | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 17 | 16 | +1 | 12 |
Oceláři Třinec | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 15 | 17 | -2 | 6 |
Slovan Bratislava | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 8 | 23 | -15 | 0 |
Zápasy
27. srpna 2021 19:05 |
Leksands IF |
5:3 (0:2, 2:1, 3:0) |
Slovan Bratislava |
Tegera Arena, Leksand Návštěvnost: 1 797 |
Report |
27. srpna 2021 19:45 |
Fribourg-Gottéron |
6:2 (2:1, 2:1, 2:0) |
Oceláři Třinec |
BCF Arena, Fribourg Návštěvnost: 2 673 |
Report |
29. srpna 2021 17:45 |
Fribourg-Gottéron |
5:2 (3:0, 1:2, 1:0) |
Slovan Bratislava |
BCF Arena, Fribourg Návštěvnost: 3 052 |
Report |
29. srpna 2021 18:05 |
Leksands IF |
3:2 (0:1, 2:0, 1:1) |
Oceláři Třinec |
Tegera Arena, Leksand Návštěvnost: 1 800 |
Report |
2. září 2021 17:00 |
Oceláři Třinec |
3:4 (3:0, 0:3, 0:1) |
Fribourg-Gottéron |
Werk Arena, Třinec Návštěvnost: 1 848 |
Report |
2. září 2021 19:30 |
Slovan Bratislava |
2:4 (0:2, 1:0, 1:2) |
Leksands IF |
Ondrej Nepela Arena, Bratislava Návštěvnost: 2 165 |
Report |
4. září 2021 15:00 |
Oceláři Třinec |
1:3 (0:0, 0:1, 1:2) |
Leksands IF |
Werk Arena, Třinec Návštěvnost: 1 135 |
Report |
4. září 2021 17:30 |
Slovan Bratislava |
0:2 (0:0, 0:1, 0:1) |
Fribourg-Gottéron |
Ondrej Nepela Arena, Bratislava Návštěvnost: 1 914 |
Report |
5. října 2021 18:05 |
Leksands IF |
2:5 (2:0, 0:3, 0:2) |
Fribourg-Gottéron |
Tegera Arena, Leksand Návštěvnost: 4 042 |
Report |
6. října 2021 17:00 |
Oceláři Třinec |
3:0 (0:0, 1:0, 2:0) |
Slovan Bratislava |
Werk Arena, Třinec Návštěvnost: 1 977 |
Report |
12. října 2021 19:45 |
Fribourg-Gottéron |
3:0 (2:0, 1:0, 0:0) |
Leksands IF |
BCF Arena, Fribourg Návštěvnost: 3 069 |
Report |
13. října 2021 18:00 |
Slovan Bratislava |
1:4 (0:0, 1:3, 0:1) |
Oceláři Třinec |
Ondrej Nepela Arena, Bratislava Návštěvnost: 1 718 |
Report |
Skupina G
Tabulka
Tým | Z | V | Vp | Pp | P | VB | OB | +/- | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EC KAC | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 19 | 9 | +10 | 13 |
Rouen Hockey Élite 76 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 15 | 14 | +1 | 10 |
HK Donbass Doněck | 6 | 2 | 0 | 2 | 2 | 15 | 17 | -2 | 8 |
Rungsted Seier Capital | 6 | 0 | 2 | 1 | 3 | 13 | 22 | -9 | 5 |
Skupina H
Tabulka
Tým | Z | V | Vp | Pp | P | VB | OB | +/- | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EC Red Bull Salzburg | 6 | 4 | 1 | 0 | 1 | 23 | 13 | +10 | 14 |
HC Bolzano | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 20 | 13 | +7 | 13 |
JKH GKS Jastrzębie | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 17 | 21 | −4 | 7 |
IK Frisk Asker | 6 | 0 | 1 | 0 | 5 | 11 | 24 | −13 | 2 |
Play off
Play-off bylo rozlosováno 15. října 2021. Týmy byly losovány do dvojic ze dvou košů. V prvním koši byly vítězové skupin, ve druhém koši týmy z druhých míst.
Skupina | Vítězové | Druhá místa |
---|---|---|
A | Sparta Praha | Växjö Lakers HC |
B | Frölunda Gothenburg | ZSC Lions Zurich |
C | Lukko Rauma | Adler Mannheim |
D | Rögle Ängelholm | Red Bull Munich |
E | Tappara Tampere | Skellefteå AIK |
F | Fribourg-Gottéron | Leksands IF |
G | KAC Klagenfurt | Rouen Dragons |
H | Red Bull Salzburg | HC Bolzano |
Pavouk
Osmifinále | Čtvrtfinále | Semifinále | Finále | |||||||||||||||||
Fribourg-Gottéron | 2 | 2 | 4 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Red Bull Munich | 4 | 3 | 7 | |||||||||||||||||
Red Bull Munich | 2 | 2 | 4 | |||||||||||||||||
Lukko Rauma | 2 | 1 | 3 | |||||||||||||||||
HC Bolzano | 1 | - | 1 | |||||||||||||||||
Lukko Rauma | 3 | - | 3 | |||||||||||||||||
Red Bull Munich | - | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Tappara Tampere | - | 3 | 3 | |||||||||||||||||
Växjö Lakers HC | 2 | 2 | 4 | |||||||||||||||||
Tappara Tampere | 2 | 4 | 6 | |||||||||||||||||
Tappara Tampere | 3 | 4 | 7 | |||||||||||||||||
Rouen Dragons | 3 | 0 | 3 | |||||||||||||||||
Rouen Dragons | 3 | 1 | 4 | |||||||||||||||||
Red Bull Salzburg | 0 | 3 | 3 | |||||||||||||||||
Rögle Ängelholm | 2 | |||||||||||||||||||
Tappara Tampere | 1 | |||||||||||||||||||
ZSC Lions Zurich | 3 | 1 | 4 | |||||||||||||||||
Rögle Ängelholm | 4 | 3 | 7 | |||||||||||||||||
Rögle Ängelholm | 5 | 1 | 6 | |||||||||||||||||
Sparta Praha | 2 | 3 | 5 | |||||||||||||||||
Skellefteå AIK | 1 | 2 | 3 | |||||||||||||||||
Sparta Praha | 3 | 1 | 4 | |||||||||||||||||
Rögle Ängelholm | 5 | 3 | 8 | |||||||||||||||||
Frölunda Gothenburg | 3 | 1 | 4 | |||||||||||||||||
Adler Mannheim | 1 | 1 | 2 | |||||||||||||||||
Frölunda Gothenburg | 10 | 4 | 14 | |||||||||||||||||
Frölunda Gothenburg | 5 | 3 | 8 | |||||||||||||||||
Leksands IF | 2 | 3 | 5 | |||||||||||||||||
KAC Klagenfurt | 4 | 1 | 5 | |||||||||||||||||
Leksands IF | 0 | 8 | 8 |
Zápasy
Osmifinále
16. listopadu 2021 18:05 |
Skellefteå AIK |
1:3 (0:1, 1:1, 0:1) |
Sparta Praha |
Skellefteå Kraft Arena, Skellefteå Návštěvnost: 2 433 |
Report |
23. listopadu 2021 18:00 |
Sparta Praha |
1:2 (1:0, 0:0, 0:2) |
Skellefteå AIK |
Tipsport arena, Praha 7 Návštěvnost: 3 417 |
Report |
V součtu 4:3, do čtvrtfinále postoupil tým HC Sparta Praha
16. listopadu 2021 19:00 |
Växjö Lakers HC |
2:2 (2:1, 0:1, 0:0) |
Tappara Tampere |
Vida Arena, Växjö Návštěvnost: 2 462 |
Report |
23. listopadu 2021 18:00 |
Tappara Tampere |
4:2 (0:0, 1:2, 3:0) |
Växjö Lakers HC | Hakametsä Stadium, Tappara |
Report |
V součtu 6:4, do čtvrtfinále postoupil tým Tappara Tampere
16. listopadu 2021 19:00 |
KAC Klagenfurt |
4:0 (1:0, 1:0, 2:0) |
Leksands IF |
Stadthalle Klagenfurt, Klagenfurt Návštěvnost: 1 609 |
Report |
23. listopadu 2021 19:00 |
Leksands IF |
8:1 (3:0, 2:0, 3:1) |
KAC Klagenfurt |
Tegera Arena, Leksand Návštěvnost: 2 365 |
Report |
V součtu 8:5, do čtvrtfinále postoupil tým Leksands IF
16. listopadu 2021 19:30 |
Adler Mannheim |
1:10 (1:2, 0:3, 0:5) |
Frölunda Gothenburg |
SAP Arena, Mannheim Návštěvnost: 2 968 |
Report |
23. listopadu 2021 18:05 |
Frölunda Gothenburg |
4:1 (1:0, 1:0, 2:1) |
Adler Mannheim |
Frölundaborgs Isstadion, Göteborg Návštěvnost: 1 738 |
Report |
V součtu 14:2, do čtvrtfinále postoupil tým Frölunda Gothenburg
16. listopadu 2021 19:30 |
HC Bolzano |
1:3 (0:2, 1:1, 0:0) |
Lukko Rauma |
Eiswelle, Bolzano Návštěvnost: 2 300 |
Report |
24. listopadu 2021 18:00 |
Lukko Rauma | Zrušeno z důvodu nemoci covid-19 v týmu Lukko Rauma | HC Bolzano | Kivikylän Areena, Rauma |
Report |
V součtu 3:1, do čtvrtfinále postoupil tým Lukko Rauma
16. listopadu 2021 20:05 |
Fribourg-Gottéron |
2:4 (1:1, 0:3, 1:0) |
Red Bull Munich |
BCF Arena, Fribourg Návštěvnost: 5 039 |
Report |
24. listopadu 2021 18:00 |
Red Bull Munich |
3:2 (0:0, 0:0, 3:2) |
Fribourg-Gottéron |
Olympia-Eisstadion, Mnichov Návštěvnost: 986 |
Report |
V součtu 7:4, do čtvrtfinále postoupil tým Red Bull Munich
16. listopadu 2021 20:05 |
ZSC Lions Zurich |
3:4 (1:1, 1:2, 1:1) |
Rögle Ängelholm |
Hallenstadion, Curych Návštěvnost: 3 016 |
Report |
23. listopadu 2021 18:05 |
Rögle Ängelholm |
3:1 (0:0, 1:1, 2:0) |
ZSC Lions Zurich |
Catena Arena, Ängelholm Návštěvnost: 3 147 |
Report |
V součtu 7:4, do čtvrtfinále postoupil tým Rögle Ängelholm
17. listopadu 2021 19:30 |
Rouen Dragons |
3:0 (0:0, 1:0, 2:0) |
Red Bull Salzburg |
Patinoire Nathalie Péchalat, Rouen Návštěvnost: 3 279 |
Report |
24. listopadu 2021 20:20 |
Red Bull Salzburg |
3:1 (1:0, 1:0, 1:1) |
Rouen Dragons |
Eisarena Salzburg, Salcburk Návštěvnost: Bez diváků |
Report |
V součtu 4:3, do čtvrtfinále postoupil tým Rouen Dragons
Čtvrtfinále
7. prosince 2021 18:00 |
Lukko Rauma |
2:2 (0:0, 2:0, 0:2) |
Red Bull Munich |
Kivikylän Areena, Rauma Návštěvnost: 953 |
Report |
14. prosince 2021 20:15 |
Red Bull Munich |
2:1 PP (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0) |
Lukko Rauma | Olympia-Eisstadion, Mnichov |
Report |
V součtu 4:3, do semifinále postoupil tým Red Bull Munich
7. prosince 2021 18:00 |
Tappara Tampere |
3:3 (2:0, 1:2, 0:1) |
Rouen Dragons |
Nokia Arena, Tampere Návštěvnost: 3 874 |
Report |
14. prosince 2021 19:30 |
Rouen Dragons |
0:4 (0:0, 0:2, 0:2) |
Tappara Tampere |
Patinoire Nathalie Péchalat, Rouen Návštěvnost: 3 016 |
Report |
V součtu 7:3, do semifinále postoupil tým Tappara Tampere
7. prosince 2021 18:00 |
Sparta Praha |
2:5 (1:1, 1:3, 0:1) |
Rögle Ängelholm |
Tipsport arena, Praha 7 Návštěvnost: 1 000 |
Report |
14. prosince 2021 19:00 |
Rögle Ängelholm |
1:3 (0:0, 0:0, 1:3) |
Sparta Praha |
Catena Arena, Ängelholm Návštěvnost: 3 442 |
Report |
V součtu 6:5, do semifinále postoupil tým Rögle Ängelholm
7. prosince 2021 19:00 |
Leksands IF |
2:5 (2:2, 0:1, 0:3) |
Frölunda Gothenburg |
Tegera Arena, Leksand Návštěvnost: 2 011 |
Report |
14. prosince 2021 19:00 |
Frölunda Gothenburg |
3:3 (1:1, 1:1, 1:1) |
Leksands IF |
Frölundaborgs Isstadion, Göteborg Návštěvnost: 3 575 |
Report |
V součtu 8:5, do semifinále postoupil tým Frölunda Gothenburg
Semifinále
Red Bull Munich |
zrušeno (-:-, -:-, -:-) |
Tappara Tampere | Olympia-Eisstadion, Mnichov |
Report |
1. února 2022 18:00 |
Tappara Tampere |
3:0 (1:0, 0:0, 2:0) |
Red Bull Munich | Nokia Arena, Tampere |
Report |
V součtu 3:0, do finále postoupil tým Tappara Tampere
4. ledna 2022 19:00 |
Rögle Ängelholm |
5:3 (0:1, 2:0, 3:2) |
Frölunda Gothenburg |
Catena Arena, Ängelholm Návštěvnost: 1 995 |
Report |
11. ledna 2022 19:00 |
Frölunda Gothenburg |
1:3 (0:1, 0:1, 1:1) |
Rögle Ängelholm |
Frölundaborgs Isstadion, Göteborg Návštěvnost: 1 218 |
Report |
V součtu 4:8, do finále postoupil tým Rögle Ängelholm
Finále
1. března 2022 19:00 |
Rögle Ängelholm |
2:1 (1:0, 1:0, 0:1) |
Tappara Tampere |
Catena Arena, Ängelholm Návštěvnost: 4 950 |
Report |
Vítěz
Hokejová liga mistrů 2021/22 Rögle BK 1. titul |